Cariera
Apartamente de vanzare pagina 3 pagina 3
Filtreaza
Harta
Cele mai noi
Pret crescator
Pret descrescator
100.000€
Mamaia
2
1
47.00 m
2
Apartament la parter cu curte proprie in MAMAIA SAT bloc finalizat
79.900€
Mamaia-Sat, Central
2
1
46.30 m
2
Apartament cu 2 camere in Mamaia Nord, mobilat si utilat, zona Azimuth
89.990€
+ TVA
Mamaia
2
1
53.00 m
2
Premium 2 camere luminos si cu vedere la MARE, zona Infinity Beach
89.900€
+ TVA
Mamaia
2
1
50.00 m
2
102.850€
Mamaia, Nord
2
1
48.00 m
2
1000 euro/mpc Apartament mobilat si utilat decomandat FINALIZAT
81.000€
Mamaia-Sat
1
1
41.04 m
2
Apartament Finalizat! Locuinta permanenta sau de vacanta!
89.900€
+ TVA
Mamaia
2
1
55.00 m
2
Apartament 2 camere luminos si cu vedere la MARE, zona Infinity Beach
160.000€
+ TVA
Mamaia-Sat
3
2
65.88 m
2
Complex Marina Surf - apartament 3 camere, spațiu verde și siguranță
129.000€
Mamaia-Sat
2
1
46.50 m
2
Complex Marina Surf apartament 2 camere cu vedere la mare și lac
99.586€
+ TVA
Constanta, Universitate
1
1
43.58 m
2
Proiect premium - zona Campus, predare la cheie, aprtament de vanzare.
113.326€
+ TVA
Constanta, Universitate
2
1
53.28 m
2
Proiect premium - zona Campus, predare la cheie, ap 2cam de vanzare.
155.010€
+ TVA
Constanta, Tomis Nord
3
2
73.32 m
2
Proiect premium - zona Campus, Vedere la lac, ap 3cam de vanzare.
113.815€
+ TVA
Constanta, Tomis Nord
2
1
52.28 m
2
Proiect premium - zona Campus, vedere la lac, ap 2cam de vanzare.
113.496€
+ TVA
Constanta, Universitate
2
1
52.33 m
2
99.000€
Mamaia-Sat, Nord
2
1
52.00 m
2
Apartament de vânzare in mamaia nord la Wave Residence, mobilat si utilat
94.119€
+ TVA
Constanta, Tomis Nord
1
1
43.16 m
2
Apartament in zona Campus, ideal investitie, finisaje premium, la cheie,bloc NOU
93.000€
+ TVA
Constanta, Tomis Nord
1
1
42.97 m
2
Proiect premium - zona Campus, predare la cheie, apartament de vanzare.
360.000€
Constanta, P-ta Ovidiu
3
1
79.00 m
2
Ap 2 cam nou, spațios, bloc nou 2023 – Piața Ovidiu, la 150ml de plaja.
80.000€
Mamaia-Sat, Central
1
1
30.10 m
2
Apartament tip studio de vanzare Stefan Building Resort - Mamaia Nord
114.900€
Mamaia, Nord
2
1
56.58 m
2
Apartament 2 camere vedere la Mare si Lac - Phoenicia Resort - 70mp
165.000€
Constanta, Tomis Plus
3
2
77.20 m
2
Imobil cu 3 camere in Tomis Plus - etaj 3 -2 balcoane - 2 bai- loc parcare
250.000€
Mamaia, Central
4
2
89.70 m
2
Penthouse 4 camere cu vedere spectaculoasa la LAC in Statiunea Mamaia!
230.000€
Mamaia, Central
4
2
72.40 m
2
Penthouse 4 camere cu vedere spectaculoasa la mare in Statiunea Mamaia!
84.900€
Mamaia-Sat, Central
2
1
41.50 m
2
Studio in Mamaia Nord - etaj 2 - ideal investiție - mobilat si utilat
78.650€
Mamaia-Sat
2
1
40.80 m
2
Apartamen in bloc finalizat cu piscina si toate utilitatile Mamaia
76.835€
Mamaia-Sat
2
1
41.04 m
2
Mamaia apartament cu randament +7% imobil finalizat cu piscina
78.000€
Mamaia-Sat
2
1
39.00 m
2
Apartament finalizat la cheie disponibil imediat in Mamaia Sat
73.000€
Mamaia
2
1
37.62 m
2
Deal Alert! Cel mai bun pret din cadrul Ansamblului!
81.000€
Mamaia-Sat
2
1
41.04 m
2
Apartament cu vedere spre PISCINA in bloc finalizat Mamaia Sat
82.000€
Mamaia
1
1
44.27 m
2
Apartament finalizat, toate actele, investitie rentabila!
94.000€
Mamaia
2
1
50.00 m
2
Apartament cu acces DIRECT la PISCINA, curte proprie+parcare subterana inclusa!
77.000€
Mamaia
1
1
41.04 m
2
Apartament cu vedere spre curtea interioara, spre piscina in bloc finalizat
«
1
2
3
4
5
6
Localitate
2 Mai
Voluntari
23 August
Pret
Comision 0%
Camere
1
2
3
4
5+
Suprafata
Teren
Bai
1
2
3+
Confort
1
2
3